NÁBOR

Jak to vidíme my?

Řekni nám jednu věc!

Která airsoftová tématika a národnost ti nabízí tolik srandy? 

Všichni ti soudruzi, nukleární apokalypsy, gulagy, STALKER tématika, Gopnik tématika, ADIDAS, hardbass, chlastání...! 

Oorah! 

Jsme GULO BATTLE GROUP, airsoftová skupina, která imituje činnost ruských žoldáků. 

Co ti nabízíme?

MilSim zaměření týmu

Ehm ehm... Záleží, co si představuješ pod pojmem MilSim a Reen a další tyhle ty moderní pojmy. U nás se to má tak, že když už něco děláme, děláme to pořádně. A nevadí, že u toho prší, je nám zima nebo máme hlad. A taky nějakou tu taktiku máme a efektivně jsme ji "namontovali" na měřítka airsoftu. Naopak pro tebe nemáme žádného ambiciózního poručíka s kompasem (který se ztratí a umře) a nejsme ani zastánci teorie "Pěšák - potrava pro kulomet" (existuje více řešení než jen čelní útok).     

Zkušenou velitelskou sestavu 

Jsme dva - jeden má za sebou 12 let, druhý 22 let airsoftové kariéry. Máme něco za sebou a dobře víme, co děláme. Když už to děláme, děláme to pořádně a naplno. Staráme se o tým v poli i mimo, udržujeme určitý týmový duch, morálku a pořádek. A hlavně! Máme ti co předat - ať už jsi nováček nebo už v softu máš taky něco za sebou.

Pravidelná cvičení 

Jezdíme 1 - 2x v měsíci, máme další týmy jako opozitu, ale poradíme si i sami. Ke každému máme individuální přístup, každého jednotlivce rozvíjíme podle jeho potenciálu.   

Pravidelné akce

Akce volíme tak, aby sis svoje investované finance ve výstroji a výzbroji také náležitě užil - a to i v noci, protože máme v týmu "termosku". No a máme v kalendáři i takové ty akce "na pozvání"...

Pravidelné akce mimo airsoft

...protože i kapitán je člověk a rád pije a pak se potácí. Celkově u nás kolektiv ujde - hrajeme pravidelně o to, kdo je větší idiot nebo hovado. A víme, že když už ten airsoft chceme dělat pořádně, budeme se pravidelně potkávat dlouhé roky. 

Týmové zázemí

Máme pro tebe poradenství v oblasti výstroje a výzbroje, týmový servis zbraní, nějaké ty slevy u vybraných partnerů - prostě víme, kde a co sehnat a za kolik a většinu z těch věcí už jsme měli na sobě nebo v ruce.

A k tomu všemu máme svůj zápal a určitou porci "východní vášně"...

A co tvoje bydliště?

Jelikož máme členskou základnu trochu roztaženou od Prahy směrem dolů a doleva, máš toho na výběr trochu víc - Praha a okolí, Plzeň, Příbram, Sušice, Klatovy nebo okolí výše zmíněného. 

Máš zájem? 

Využít můžeš kontaktní formulář nebo přímo náš e-mail gulobattlegroup.praha@gmail.com.